Matura Focus 3, by język angielski stał się dobrym znajomym.

Nikogo już nie trzeba przekonywać do tego, że znajomość języka angielskiego otwiera wszystkie drzwi i warto znać ten język bez względu na to, czy się go lubi, czy też nie. Wieloletni podręcznik Matura Focus 3 oraz dołączone do niego zeszyty ćwiczeń szybko pomogą zaznajomić się z podstawowymi zasadami używania języka angielskiego w sytuacjach oficjalnych oraz zupełnie prywatnych. Okazuje się, że przy regularnym korzystaniu z tego zestawu do nauki język angielski staje się przyjemnością i przestaje być demonem. Wiedzą o tym bardzo dobrze wszyscy uczniowie narzekający na zbyt duże zawiłości w gramatyce oraz wymowie angielskiej do momentu, gdy nie wzięli do rąk zestawu Matura Focus 3. Dodatkowo nie można zapomnieć, że do podręczników zostały dołączone także płyty CD z materiałami dodatkowymi, dzięki którym przyswajanie języka angielskiego przez zabawę staje się jeszcze większą przyjemnością. Dodatki multimedialne idealnie pomogą się zaznajomić z wszelkimi zasadami wymawiania zgłosek w języku angielskim, a także z akcentowaniem. Dzięki temu kursowi będzie można swobodnie posługiwać się angielszczyzną, z dbałością o właściwe artykułowanie sylab.

Nauka angielskiego, czyli przyjemne z pożytecznym

Korzystający regularnie z serii podręczników oraz zeszytów ćwiczeń Matura Focus są świetnie przygotowani do dalszych poczynań, gdzie bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego. Dzięki systematycznej nauce i ćwiczeniom z tymi pomocami naukowymi można bez problemu dostać się na uczelnie z różnymi kierunkami humanistycznymi, gdzie językiem wykładowym jest właśnie angielski:

  • język angielski w biznesie
  • język angielski jako specjalność nauczycielska
  • rehabilitacja z nastawieniem na rynki pracy zagranicą
  • europeistyka
  • ekonomia europejska
  • filologia angielska

Język angielski z pomysłem

Zestawy tych podręczników oraz zeszytów ćwiczeń nie przekazują wiedzy w sposób szablonowych. Korzystając z tych pomocy naukowych, przyszły maturzysta uczy się wyzwalać w sobie głęboko skrywane pokłady kreatywności. Uczy się swobodnego posługiwania językiem. Wszelkie idiomy z języka angielskiego, niewykonalne do przetłumaczenia bezpośredniego na nasz  język polskim po pewnym czasie wchodzą w krew i funkcjonują już jako potoczne powiedzenia. Wakacyjny wyjazd zagranicę nie będzie już stanowił wyzwania pełnego stresu i lęku, czy oby na pewno wiedza zdobyta na zajęciach z języka angielskiego w pełni przełoży się na działania praktyczne i czy nie zostaniemy wyśmiani przez Anglików za nasz akcent. Wiedza przyswojona za pośrednictwem serii Matura Focus zostaje z człowiekiem na resztę życia. Można ją wykorzystywać w najmniej oczekiwanych momentach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *